חדשות ומאמרים

     

  
נקודות מגע בשחזורים אחוריים - גריסון


נקודות מגע בשחזורים אחוריים - גריסון
(מתוך - שיקום ואסתיטקה)

Garrison היא מערכת מטריצות וטבעות המסייעות לרופא להשיג משטח מגע הדוק בשחזורי קומפוזיט אחוריים.

המערכת מכילה : 100 מטריצות בגדלים שונים , 100 טריזים בעוביים שונים. כל צבע מייצג עובי שונה של טריז. מחזיק טבעת + 3 טבעות הפרדה תלת מיימדיות, 2 כתומות ואחת כחולה. הטבעת הכתומה מיועדת לשחזורים גדולים או לשיניים גבוהות בעיקר באיזור של הטוחנת הראשונה והשנייה. הטבעת הכחולה מיועדת בעיקר לשיניים נמוכות או לחלופין כשרוצים לבצע שחזור בין ניב לפרה מולר ראשונה.

המערכת כוללת מטריצות חלקיות בגדלים שונים ובנוסף טבעת מיוחדת שמסייעת לרופא לבצע הפרדה בין שיניים אחוריות ולא כמו בשיטה המסורתית – דהיינו הטריז, ובכך היה מקבל נקודת מגע באזור העליון. יתרה מזאת השימוש במטריצת טופלמייר גרמה לשחזור להתקבל בצורה קונית והמתרפא היה סובל אח"כ מבעיות של דחיסת מזון ומסכן עצמו בעששת משנית ולפעמים אף חמור מכך בעיות פריודונטליות באיזור.

אפשר לסכם ולומר שכאשר משתמשים בטבעת הפרדה 3D מתקבלת צורה טבעית של השן עם משטח מגע לכל אורכה הדוק עם פחות ליטושים מיותרים , כאשר הטריז תפקידו יהיה לאטום את השליש הג'ינג'יבלי התחתון והטבעת היא זו שתבצע את הספרציה ובנוסף תצמיד לשולי הטבעת את הכנפיים של המטריצה החלקית ואז יהיה ניתן להניח את הקומפוזיט בשכבות כאשר היד של הרופא משוחררת ואינה צריכה לדחוס אותו. בסיום השחזור תוסר הטבעת באמצעות המחזיק המיוחד, הטריז יוסר, והמטריצה תצא החוצה באמצעות התופסן כאשר יורגש ע"י הרופא שהיא תפוסה חזק. זוהי אינדיקציה שהושגה נקודת מגע אנטומית.

 
 
  
spacer
     דף הבית   |   אודותינו   |  מוצרים   |  חדשות ומאמרים   |  צור קשר   |  03-9500938

^ חזרה למעלה

03-9500938


מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
 Web Design by Eyal Eliraz